Skip to main content
Unknown Component
civid: 5d09e5650d656ad7a7d9abce
name: plugins_common_social_share (widget)

Bettan og Tom Erik på Ogna Scene

Bettan & Dag Erik gjester Ogna Scene med stemningsfull country! Gratis skyttelbuss fra Ogna stasjon. Dørene åpner 18:45. Bli med på en uforglemmelig kveld!

Kjøp billetter her

BETTAN & DAG ERIK

Elisabeth Andreassen og Dag Erik Oksvold er den nye duoen på Countryens stjernehimmel her til lands. Nå gir duoen ut musikk sammen og legger ut på turné på sommerhalvåret 2025.

Bettan er en av Norges mest folkekjære artister. De fleste husker henne fra en Melodi Grand Prix, hvor hun har vært med hele 12 ganger i Norge og representert Norge 4 ganger i Europvision Song Contest. Aller best huskes hun som den ene halvparten av Bobbysocks, som gikk hen og vant Eurovision finalen i 1985.

Bettan har vært i Nashville flere ganger, der hun har jobbet med de beste i bransjen. Totalt har hun gitt ut fem countryalbum og regnes blant eliten av norske countrysangere.

Dag Erik gjorde seg sterkt bemerket hos det norske publikummet i 2023-utgaven av The Voice, der han kom til semifinalen. Mens selv Ina og Josef kun kjente Dag Erik fra egne turnéband som trommis, hadde denne Fosnaværingen allerede gjort seg bemerket som soloartist i Countryens hjemland hvor han har ligget i ukevis på flere av de kjente single-listene med sine egne utgivelser.

Duoen så dagens lys da Bettan så Dag Erik på The Voice. Hun forelsket seg i stemmen hans og tok kontakt. Der og da startet et godt, humørfylt og meget vellåtende samarbeid. Den første singelen "Whenever you come around" kom allerede i 2024 og i 2025 er det mer er i vente!

I starten av september kommer duoen til Ogna Scene med gåsehudfaktor og godt glimt i øyet!

------------------------------------------------

Dørene åpner kl. 18.45 med salg av Violetas pizza.

KOMMER DU MED TOG?

Det er ikke lange spaserturen fra Ogna stasjon til Ogna scene (15 min) men med Shuttle buss tjeneste henter Ogna Scene og bringer publikummere som skal til Ogna Scene på Ogna togstasjon helt gratis.

Ogna Scene legger det opp slikt at de som med toget fra Stavanger blir plukket opp 18.50 (ca) og fra Egersund 19.36 (ca)

Og blir brakt også til stasjonen etter endt konsert.

Ogna Scene ønsker å gjøre det enkelt og behagelig for publikumere.

NB. Ogna Scene har kun én bil... Er det mange som skal kjøres kan det bli fra 5-10 minutt ventetid

Billetter

Sist oppdatert: 05/13/2025

Kilde: Region Stavanger

Bettan og Tom Erik på Ogna Scene

Billetter

Sider du nylig har besøkt