Skip to main content
Unknown Component
civid: 5d09e5650d656ad7a7d9abce
name: plugins_common_social_share (widget)

Drømmeaften 2026 m/mat fra Fæby Bryggeri

Kjøp billetter her
Galla-aften i Trønderhallen med Trondheimsolistene som husorkester for nasjonale og lokale stjerner!

Lørdag 14. november skal Trønderhallen på nytt omskapes til en storslått galla-arena med alle rettigheter. TrondheimSolistene stiller med et knallsterkt orkester som har vunnet hele fire Spellemannpriser og en rekke Grammy-nominasjoner av utmerkelser.

rondheimSolistene er Drømmeaftens eminente husband og i år får vi oppleve med en rekke solister.

Bord m/mat: Det selges bord med plass til 8-9 personer pr. bord. Alle som vil sitte sammen må kjøpe samlet/i samme navn. Allerede nå vet vi at TrondheimSolistene, Eir Inderhaug, Vetle Røsten Granås og brødrene Larsen kommer! Arrangør: K4 Kultur

Billett kr. 1195 m/bord og et lett måltid.
Det selges bord med plass til 8-9 personer pr. bord.
Her serveres en smakfull delemeny bestående av seks kalde utvalgte småretter fra Fæby, laget med lokale råvarer og preget av spennende og varierte smaker.
 

Alle som vil sitte sammen må kjøpe samlet/i samme navn. Bordene tildeles fortløpende etter kjøpstidspunkt med unntak av sponsorer. For bedrifter og større grupper tilbyr vi  fakturering og mulighet til å reservere billetter til dere har bestemt endelig antall. Kontakt Kultar på mob. 922 111 97 på hverdager 9-15 eller kultar@kultar.no

Billetter med mat må kjøpes før kl. 12.00 fredag  (13.11.2026)

Pris:
Amfi og Galleri kr. 500,- (kr. 700,- m/fingermat. Serveres i pausen!)
Salget av fingermat stoppes 2 dager før, onsdag 13.11. kl 12:00
Dørene åpner kl 18.45

Tidspunkt:
Bord m/mat: dørene åpner kl 17:30 og maten serveres fra kl 18:00 – 19:00
Amfi/galleri åpner kl 18:45
Konsertstart kl 19:30

Allergi: Allergier må meldes i god tid før arrangementet til sissel@k4.no  innen torsdag kl. 12.00
Tidspunkt:
Bord m/mat: dørene åpner 17.30 og mat serveres fra kl 18:00 – 19:00
Amfi/galleri åpner kl. 18:45
Konsertstart kl 19:30
Kvelden avsluttes ved midnatt.

Allergier kan meldes til sissel@k4.no innen torsdag kl. 12.00

Ledsager:
Ledsagerbevis godtas. Vær oppmerksom på at mat ikke er inkludert i ledsager billetten, og må betales for separat.

Billetter

Sist oppdatert: 12/11/2025

Kilde: Innherred Reiseliv

Drømmeaften 2026 m/mat fra Fæby Bryggeri

Billetter

Sider du nylig har besøkt