Skip to main content
Unknown Component
civid: 5d09e5650d656ad7a7d9abce
name: plugins_common_social_share (widget)

Erik Harstad & The Buzz Brothers på Ogna Scene

Erik Harstad og Buzz Brothers kombinerer moderne blues med 50-/60-talls klassikere. Gratis shuttle fra Ogna stasjon til show kl. 14:45.

Kjøp billetter her

Erik Harstad har i en årrekke reist landet rundt med ulike bluesband, og er en kjenning på norske bluesklubber. Nå har han vekket til live sitt gamle band The Buzz Brothers. Sammen skaper de bluesmusikk med et moderne uttrykk, tydelig inspirert av klassisk, amerikansk blues fra 50- og 60-tallet. Låtmaterialet er en god blanding av egenkomponert musikk og låter av artister som Freddie King og Ronnie Earl.

Dagens utgave av Buzz Brothers teller foruten Harstad sjøl på gitar og vokal, Alexander Pettersen på trommer og Bjørn Thomassen på bass.

Praktisk informasjon

Dørene åpner kl. 14.45 med salg av Violetas pizza.

KOMMER DU MED TOG?

Det er ikke lange spaserturen fra Ogna stasjon til Ogna scene (15 min) men med vår Shuttle buss tjeneste henter vi og bringer våre fantastiske publikummere som skal til Ogna Scene på Ogna togstasjon helt gratis.

De som med toget fra Stavanger blir plukket opp 14.50 (ca), Fra Egersund 15.36 (ca) 

Og blir bringet også til stasjonen etter endt konsert.

NB. Det er bare én bil... Er det mange som skal kjøres kan det bli fra 5-10 minutt ventetid.

Billetter

Sist oppdatert: 01/25/2025

Kilde: Region Stavanger

Erik Harstad & The Buzz Brothers på Ogna Scene

Billetter

Sider du nylig har besøkt