Konsert med Dag Vagle Wrightegaarden, John G Scene
John G Scene presenterer: Kjellerkonsert med Dag Vagle + support Håkon Kristiansen/Øystein Stokke/Halvor Stokke
«Årets konsert» i Langesund var tilbakemeldingene fra mange som opplevde Dag Vagle på Rockers i fjor, og vi er ikke uenig i den påstand. Du kan like gjerne med en gang sette kryss i kalenderen på lørdag 13. september for å få med deg en meget STOR musikalsk opplevelse du ikke glemmer med det første.
Og som det ikke er nok, har vi også denne gangen fått trioen med Håkon Kristiansen, Øystein Stokke og Halvor Stokke til å være support for Dag.
Dag Vagle omtales som en trollbindende skatt som alle i hele verden sporenstreks burde bli fan av!
Ingen kan beskrive Dag Vagle bedre enn Egon Holstad fra iTromsø
https://www.facebook.com/profile.php?id=61575135300156&locale=nb_NO
https://open.spotify.com/artist/2ysy30G5C8r6w5XuYchQce?si=OuszA1Q2SZ61QKyV6ozsrw
Som support for Dag Vagle stiller trioen med de tre lokale helter, Håkon Kristiansen, Øystein Stokke og Halvor Stokke. De har mange ganger fengslet publikum med sine flotte harmonier og nydelige samspill.
Håkon har lang erfaring som trubadur og Øystein har i en årrekke vært fast medlem i Quay Porters. Halvor har først de seneste årene tatt springet opp på scene, og da gjerne sammen med Håkon og Øystein.
----
Dørene åpner en time før konsertstart
Konserten har unummererte sitte- og ståplasser. Det er ingen reservasjon av sitteplasser, og "første-mann-til-mølla" prinsippet som gjelder.
20 års aldersgrense
Sist oppdatert: 06/12/2025
Kilde: VisitGrenland AS
Konsert med Dag Vagle Wrightegaarden, John G Scene