Lørdag 9. mai får vi et gjensyn med Dancing Queen og Mamma Mia på Ladekaia, når gjengen fra Absolute ABBA returnerer ved Trondheimsfjorden!
Spise før konsert?
Denne kvelden er det à la carte som står på menyen hos Ladekaia. Med billettkategorien _konsert og middag_ får du mulighet til å forhåndsbestille middag og velge mellom fem populære retter fra menyen. Det er også fullt mulig å komme tidligere og bestille mat i restauranten før konserten.
Absolute ABBA er et tribute-band med base i Trondheim. Bandet har turnert landet rundt siden 1999, og er av mange betraktet som det beste ABBA-tribute bandet i landet!
Iført herlige tidsriktige kostymer blir bandet frontet av vokalistene Ranveig Seljemark og Lena Haarberg. Alle ABBA`s største hits blir naturligvis servert med herlig spilleglede og autensitet!
Bandet forøvrig består av:
Tangenter: Thomas Henriksen
Bass: Kjetil Sandnes/Jon Krogstad
Trommer: Dag Erland Kittilsen
Gitar/vokal: Jarl Ivar Andresen
Last modified: 05.03.2026
Kilde: Hva skjer kalender
Se hva som er i nærheten
Absolutt ABBA på Ladekaia





























































