x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Kontakt Visit Norway

HOVEDKONTORET i OSLO

Bente Bratland Holm
Reiselivsdirektør

Bente Bratland Holm

Telefon: +47 952 73 280 / Mobil: +47 952 73 280

Last ned høyoppløselige bilder av Bente Bratland Holm.
Bildene kan brukes fritt mot kreditering. Fotograf: Astrid Waller

Last ned bilde 1    Last ned bilde 2    Last ned bilde 3    Last ned bilde 4

 

A/B

Fredrik Bjørlo
Ansvarlig for sosiale medier Visit Norway
fredrik.bjorlo@innovasjonnorge.no
Mobil 957 99 957 

Kristin Bennick
Prosjektleder Bygdeturismekampanjen
kristin.bennick@innovasjonnorge.no
Mobil 971 89 571

C

Haaken Christensen
Fagspesialist naturbasert reiseliv
Haaken.Michael.Christensen@innovasjonnorge.no
Mobil 997 97 600

D/E

Beate Brænden Eidsand
Key account manager
Beate.Braenden.Eidsand@innovasjonnorge.no 
Mobil 958 20 908

Pia Eriksen
Administrasjon og digitale målinger
pia.eriksen@innovasjonnorge.no
Mobil 926 80 055

F/G/H

Margrethe Helgebostad
Prosjektleder markedsanalyse
margrethe.helgebostad@innovasjonnorge.no
Mobil 917 49 513

Per Holte
Markedsspesialist Asia - Brasil - nye markeder
per.holte@innovasjonnorge.no
Mobil 417 89 028

I

Bjørn Krag Ingul
Fung. Leder bærekraftig reiseliv og mat
Programansvarlig Innovasjon i reiselivsnæringen
Bjorn.Krag.Ingul@innovasjonnorge.no 
Mobil 926 89 772

J/K

Anne-Mette Kahrs
Fung. redaktør VisitNorway
anne-mette.sandersen.kahrs@innovasjonnorge.no
Mobil 992 43 097

Terje Karlund
Salgsansvarlig Visitnorway og katalog
Terje.Karlung@innovasjonnorge.no 
Mobil 417 89 039

L

Silje Lesjø
Programansvarlig utviklingsprogrammet for
landbruks- og reindriftsbasert vekst og verdiskaping
Silje.Marie.Lesjo@innovasjonnorge.no
Mobil 403 00 262

M

Marianne Mork
Redaktør VisitNorway Innsikt
marianne.mork@innovasjonnorge.no
Mobil 414 49 747

Katrine Mosfjeld
Leder digitale medier
katrine.mosfjeld@innovasjonnorge.no
Mobil 934 10 530

N

Ingrid Nernæs
Markedssjef Norge/Brand Manager
ingrid.nernaes@innovasjonnorge.no
Mobil 464 60 650

O/P

Audun Pettersen
Leder bærekraftig reiseliv og mat (permisjon)
audun.pettersen@innovasjonnorge.no
Mobil 907 75 521

Q/R

Stein Ove Rolland
Leder for strategi og forretningsutvikling
Stein.Ove.Rolland@innovasjonnorge.no 
Mobil 951 46 037

Ola Røneid
Prosjektleder Kickoff reiseliv
ola.roneid@innovasjonnorge.no
Mobil 932 19 714

Kjetil Røed
Teknisk ansvarlig
kjetil.roed@innovasjonnorge.no
Mobil 416 32 396 

S

Kari Anne Schwach
Rådgiver corporate
Kari.Anne.Schwach@innovasjonnorge.no
Mobil 970 80 813

Ingunn Sørnes
Fagspesialist bærekraftig reiseliv
ingunn.sornes@innovasjonnorge.no
Mobil 957 78 663

T

Siri Tallaksen
Prosjektleder NTW/Incoming
siri.tallaksen@innovasjonnorge.no
Mobil 952 21 491

U/V/X/Y/Z/Æ/Ø/Å

Lise Fotland Aaseng
Spesialrådgiver reiseliv
lise.fotland.aaseng@innovasjonnorge.no
Mobil 922 52 502

 

Kontakt VisitNorway

Hovedkontoret

Ved vårt hovedkontor i Oslo finner du våre fagspesialister,vårt digitale Visitnorway.com-team og reiselivsdirektørens stab.

Utenlandskontorer

Vi har markedsspesialister, bransjespesialister og mediaansvarlige i en rekke utenlandske markeder.

Distriktskontor 

Vi ruter deg med denne lenken videre til Innovasjonnorge.no, der du kan finne ditt distriktskontor og kontakte en av våre reiselivseksperter.

Innovasjon Norge
Sentralbord: (+ 47) 22 00 25 00
post@innovasjonnorge.no 
Pb. 448 Sentrum, 0104 Oslo
Akersgata 13, 0158 Oslo