Kontaktpersoner i Visit Norway - utekontorene

 

Sverige

Robert Nygårdhs Markedssjef Robert.Nygardhs@innovationnorway.no
Sandra Olsson Prosjektleder/bransjeansvarlig    Sandra.Olsson@innovasjonnorge.no
Andreas Ørjasæter Solhaug Prosjektleder - kampanjer Andreas.Orjasaeter.Solhaug@innovationnorway.no
Caroline Lundkvist   Prosjektleder – presse     Caroline.Lundkvist@innovationnorway.no

Danmark

Henrik Verner Jensen Markedssjef Henrik.Verner.Jensen@innovationnorway.no
Birgitte Ellyton  Prosjektleder - bransjeansvarlig Birgitte.Ellyton@innovationnorway.no
Thomas Kær Mahler Prosjektleder – kampanjer   Thomas.Kaer.Mahler@innovationnorway.no
Mona Konuralp Prosjektleder - presse Mona.Konuralp@innovationnorway.no

Tyskland, Østerrike og Sveits (tysktalende deler)

Tina Fraune  Markedssjef Tina.Fraune@innovationnorway.no
Jana Mennig Prosjektleder – B2C Jana.Mennig@innovationnorway.no
Ulrike Katrin Peters Prosjektleder – bransjeansvarlig - temakampanjer Ulrike.Katrin.Peters@innovationnorway.no
Ulrike Sommer Prosjektleder – temakampanjer Ulrike.Sommer@innovationnorway.no
Britta Garbers Prosjektleder – culture project – B2C Britta.Garbers@innovationnorway.no
Hilke von Hoerschelmann Prosjektleder – presse Hilke.von.Hoerschelmann@innovationnorway.no
Uwe Schween  Konsulent Uwe.Schween@innovationnorway.no

Nederland og Belgia

Hanne Maren Kristensen Country manager tourism hanne.maren.arnes.kristensen@innovationnorway.no
Ranhilde Luttenberg  PR&Marketing manager tourism ranhilde.luttenberg@innovationnorway.no
Floor Bregman  Project coordinator tourism floor.bregman@innovationnorway.no

Storbritannia

Markedssjef: Catherine Foster 
Catherine.Foster@innovationnorway.no
Markedssjef Catherine.Foster@innovationnorway.no
Kristine Bjørge   Prosjektleder - presse kristine.bjorge@innovationnorway.no 
Britt Gorniok Prosjektleder - kampanjer Britt.Gorniok@innovationnorway.no
Sandra Martinsson Prosjektleder – bransjeansvarlig sandra.martinsson@innovationnorway.no

Frankrike 

   

Tove Eliassen

Markedssjef Tove.Eliassen@innovationnorway.no
Delphine Vallon Prosjektleder - presse Delphine.Vallon@innovationnorway.no
Anne Lisbet Tollånes Prosjektleder - bransjeansvarlig Anne.Lisbet.Tollanes@innovationnorway.no

Italia

   

Elisabeth Ones

Markedssjef Elisabeth.Ones@innovationnorway.no
Marco Bertolini Prosjektleder - presse - bransje - kampanjer Marco.Bertolini@innovationnorway.no

Spania

Eugenia Fierros Markedssjef Eugenia.Fierros@innovationnorway.no
Patricia Pitarch Lacruz Prosjektleder - presse Patricia.Pitach@innovationnorway.no
Luca Booci Prosjektleder - bransjeansvarlig Luca.Bocci@innovationnorway.no

USA 

 
Hege Barnes Markedssjef hege.barnes@innovationnorway.no
Harald Hansen Prosjektleder – presse Harald.Hansen@innovasjonnorge.no

Asia - Brasil - nye markeder

Per Holte Markedssjef pehol@innovasjonnorge.no

Russland

Olga Philippenko Markedssjef Olga.Philippenko@innovationnorway.no
Marina Zubko Prosjektleder Marina.Zubko@innovationnorway.no