Tyskland

En svak krone kombinert med den tyske drømmen om Norden og Norge, utgjør en god kombinasjon. Når forholdene ligger til rette for det realiserer flere tyskere drømmen om norgesferie. Vi inviterer deg til å utnytte mulighetene i dette spennende volummarkedet.

Optima rapport Tyskland 2017

Primære transportmetoder Tyskland

Nytt fra markedet


26.jan.2018

"Festivals in Norwegen" suksess på Pinterest

Tyskland er et av to markeder i Innovasjon Norge som har etablert egne sider for Visit Norway på Pinterest. Den andre er USA. Nå har den tyske sidens oppsett med norske arrangementer, konferanser og messer blitt trukket fram som "best practice" på fagnettstedet Content ist Koenig.


Kontakt oss

Markedssjef:
Tina Fraune
Tina.Fraune@innovationnorway.no

Prosjektleder kampanjer - bransjeansvarlig:   
Ulrike Katrin Peters
Ulrike.Katrin.Peters@innovationnorway.no

Prosjektleder – kampanjer - kulturpilot:  
Ulrike Sommer
Ulrike.Sommer@innovationnorway.no

Prosjektleder – kampanjer: 
Jana Mennig
Jana.Mennig@innovationnorway.no

Prosjektleder – presse: 
Hilke von Hoerschelmann
Hilke.von.Hoerschelmann@innovationnorway.no

Konsulent: 
Uwe Schween 
Uwe.Schween@innovationnorway.no