x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Kontakt oss om meetings

Kontakter ved Innovasjon Norges hovedkontor i Oslo:

Frode Aasheim
Spesialrådgiver kongress, møter og arrangement
(+47) 92 83 38 52
Frode.Aasheim@innovasjonnorge.no

Elisabeth Bugge
Seniorrådgiver kongress
(+47) 98 48 00 50
Elisabeth.Alethe.Bugge@innovasjonnorge.no

Kari Anne Schwach
Rådgiver corporate
(+47) 970 80 813
Kari.Anne.Schwach@innovasjonnorge.no

Birgitte Nestande (permisjon)
Rådgiver arrangement
(+47) 93 60 66 71
Birgitte.Nestande@innovasjonnorge.no

 

Kontakter i våre internasjonale markeder:

Sandra Olsson
Prosjektleder, Sverige
+ 46 (0)70 623 0925
sandra.olsson@innovasjonnorge.no

Hanne Maren Kristensen
Avdelingsleder, Nederland & Belgia
+31 (0) 613522183
Hkris@innovationnorway.no

Britt Gorniok
Seniorrådgiver, London
+44 782 73 24 001
britt.gorniok@innovationnorway.no

Jana Mennig
Marketing Manager, Tyskland
+49 1727 87 2442
jana.mennig@innovationnorway.no