VIKTIG! Les denne informasjonen om Koronaviruset og reising i Norge
Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway

Visit Norway - utenlandskontorer

UTENLANDSKONTORER
Kontakt gjerne en av våre reiselivsspesialister ved et av Innovasjon Norges utenlandskontorer.
Kontakt oss om Asia og nye markeder

Markedsspesialist:
Ingunn Sakshaug
Mobil +47 926 04 452
Ingunn.Sakshaug@innovasjonnorge.no

Kontakt oss om Danmark

Bransjeansvarlig
Ingunn Sakshaug
ingunn.sakshaug@innovasjonnorge.no

Kontakt oss om Frankrike

Markedsspesialist :
Léa Pinsard
Lea.pinsard@innovationnorway.no

Pressesspesialist :
Delphine Vallom
Delphine.vallon@innovationnorway.no

Kontakt oss om Italia

Markedsspesialist
Elisabeth Ones
Elisabeth.Ones@innovationnorway.no

Bransjespesialist
Marco Bertolini
Marco.Bertolini@innovationnorway.no

Kontakt oss om Nederland og Belgia

Bransjespesialist
Ingunn Sakshaug
ingunn.sakshaug@innovasjonnorge.no

Kontakt oss om Tyskland

Bransjespesialist
Ulrike Katrin Peters
Ulrike.Katrin.Peters@innovationnorway.no

Bransjespesialist
Ulrike Sommer
Ulrike.Sommer@innovationnorway.no

Mediaspesialist
Hilke von Hoerschelmann
Hilke.von.Hoerschelmann@innovationnorway.no

Kontakt oss om Storbritannia

Markedsspesialist
Catherine Foster
Catherine.Foster@innovationnorway.no

Bransjespesialist:
Britt Gorniok
Britt.Gorniok@innovationnorway.no

Bransjespesialist:
Sandra Martinsson
sandra.martinsson@innovationnorway.no

Kontakt oss om Sverige

Markedsspesialist
Andreas Ørjasæter Solhaug
Andreas.Orjasaeter.Solhaug@innovationnorway.no

Bransjespesialist
Sandra Olsson
Sandra.Olsson@innovasjonnorge.no

Kontakt oss om Spania

Markeds- og mediaspesialist
Eugenia Fierros
Eugenia.Fierros@innovationnorway.no

Bransjespesialist
Luca Bocci
Luca.Bocci@innovationnorway.no

Kontakt oss om Russland

Markeds- og bransjespesialist
Olga Philippenko
Olga.Philippenko@innovationnorway.no

Bransjespesialist
Elena Kalmykova
elena.kalmykova@innovationnorway.no

Kontakt oss om USA

Markedsspesialist 
Hege Barnes
Hege.Barnes@innovationnorway.no

Digital Media Manager
Beate Christin Gran
Beate.Christin.Gran@innovationnorway.no

Bransjespesialist
David DiGregorio
David.DiGregorio@innovationnorway.no

Kontakt VisitNorway

Hovedkontoret

Ved vårt hovedkontor i Oslo finner du våre fagspesialister,vårt stories-team og reiselivsdirektørens stab.

Utenlandskontorer

Vi har markedsspesialister, bransjespesialister og mediaansvarlige i en rekke utenlandske markeder.

Distriktskontor 

Vi ruter deg med denne lenken videre til Innovasjonnorge.no, der du kan finne ditt distriktskontor og kontakte en av våre reiselivseksperter.